Міжкімнатні двері — значна деталь будь-якого інтер’єру. Їх основне покликання — не допустити в приміщення шум і світло, створити комфортну атмосферу як для роботи, так і відпочинку. Однак варто пам’ятати і про другорядну задачу — створення цілісного інтер’єру.

Якщо Ви зайшли на наш  сайт, значить Ви хочете купити міжкімнатні двері.

В такому випадку почнемо з ознайомлення з основними її елементами.

Дверна коробка (блок) — конструктивно, складається з двох вертикальних (бічних) стійок і двох горизонтальних балок. При цьому нижня балка — поріг — може бути відсутнім. Дверний блок зазвичай виготовляється з цільного дерева (масиву), а також можливе використання МДФ. Важливо знати, що порівняно з МДФ, масив дерева менш стійкий до перепадів температур і схильний до корозії від надлишку вологи.

Дверне полотно. Це основна рухома частина дверей. Вона кріпиться за допомогою петель на одну з бічних стійок дверного короба.

Лиштва. Декоративний елемент дверей, який при цьому має істотний функціонал. Лиштва обрамлює дверний короб, приховуючи при цьому місця кріплення блоку до стіни.

Добори зовні є звичайними дошками, виконаними в тому ж кольорі, фактурі і стилі, що і дверне полотно з лиштвами. Найчастіше, товщина стіни на багато ширша, ніж товщина дверного короба. У такому випадку і застосовують добори, які як би «нарощують» ширину короба відповідно до прорізу.

Фурнітура. Мінімальні набір — це петлі, на які кріпиться дверне полотно до короба, і дверна ручка. Крім того двері можуть комплектуватися засувкою, фіксатором, ключовим механізмом.

Сучасний будівельний ринок наповнений багатим асортиментом міжкімнатних дверей. Всі види дверей без винятку мають як переваги, так і недоліками. Вибираючи двері в те чи інше приміщення, важливо ознайомитися з інформацією про особливості придбаних товарів.